Kronos Event
loading...

Bizim Hikayemiz

Deneyim odaklı fikirlerin gücünü, bütçesi ne olursa olsun her marka için erişilebilir kılmak hedefi ile yola çıkmış bulunuyoruz.

About

Yardım etmek için,
Buradayız.

Hikayenizi anlatmanıza, çalışanlarınızın ilgisini çekmenize, tüketicilerinizle duygusal bağlar kurmanıza yardımcı oluyoruz. Bunuda sizi tanıyarak, markanıza sadık kalarak ve gerçekten neyin önemli olduğuna odaklanarak yaparız. Çözümlerimiz sizinle yakın işbirliği içinde çalışarak ve ekibimizin yıllardır biriktirdiği deneyimden yararlanarak ortak bir çabanın ürünüdür.

Tüm kurumsal etkinlik planlama ihtiyaçlarınız için tek adresiniz olan Kronos Event’e hoş geldiniz. Uzun yıllara dayanan deneyime sahip lider bir kurumsal etkinlik planlayıcısı olarak, beklentileri aşan olağanüstü etkinlikler sunmak için hazırız.

 

Bir etkinlik ajansından daha fazlası olmak için çalışıyoruz. Kendimizi yalnızca bir hizmet sağlayıcı olarak değil, aynı zamanda iş ortağınız olarak görüyoruz.

 

Konseptten gerçekleştirmeye kadar sürecin her adımında yer alarak başarı hikayenize ortak olmak istiyoruz. Yanınızda duruyor, ihtiyaçlarınızı dinliyor, hedeflerinizi anlıyor ve vizyonunuzu paylaşıyoruz. Ekibinizin bir uzantısı, hedeflerinizi gerçekleştirmek için güvenebileceğiniz bir müttefik olarak görülmek istiyoruz. Bu gerçek bağlılığı ve kişisel bağlantıyı verimli bir işbirliği için gerekli görüyoruz.

 

Kronos’da her markanın benzersiz olduğunu biliyoruz, bu nedenle özel ihtiyaçlarınıza ve bütçenize göre uyarlanmış özelleştirilmiş etkinlik planlama hizmetleri sunuyoruz. Ekibimiz kendini olağanüstü müşteri hizmetleri sunmaya ve etkinliğinizin başarılı olmasını sağlamaya adamıştır.

 

İster bir ürün lansmanı, ister bir fuar veya bir konferans planlıyor olun, ekibimiz etkinliğinizi unutulmaz kılacak deneyim ve yaratıcılığa sahiptir. Katılımcıların ilgisini çeken ve kalıcı bir etki bırakan benzersiz ve yenilikçi etkinlik konseptleri yaratma becerimizle gurur duyuyoruz. Mekan seçiminden ikram ve eğlenceye kadar etkinlik planlamasının her yönünü ele alarak etkinliğinizin baştan sona sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyoruz.

 

Bir sonraki kurumsal etkinliğinizi bizimle planlamaya hazır mısınız?

Başlamak için web formumuzu doldurun. Size neden her büyüklükteki işletme için kurumsal etkinlik planlayıcısı olduğumuzu gösterelim.

VIEW
CLOSE