Marka Lansmanları

Müşterilerimizin lansman etkinliklerinden ne elde etmek istediklerini sorarak işe başlıyoruz ve ardından vizyonlarını hayata geçirmelerine yardımcı olmak için birlikte çalışabileceğimiz yolları belirliyoruz.

 

Marka Lansmanları, şirketinizin güçlü yönlerini ve vizyonunu potansiyel yatırımcılara ve iş ortaklarınıza göstermeniz için bir şanstır. Başarıyı garantilemek, iş fırsatlarını en üst düzeye çıkarmak ve üst düzey deneyimlere ev sahipliği yapmak için Kronos profesyonel bir yönetim şirketinden yararlanın.

 

Kronos, özellikle büyük ölçekli konferanslar olmak üzere kurumsal etkinliklerin planlanmasında uzmanlaşmıştır. Başarılı bir lansmanın yürütülmesi, mekan temini, kayıt ve web sitesi oluşturma, bütçe takibi, alan tahsisi, tedarikçi yönetimi ve daha fazlasını içerebilir.

 

Müşterilerimizle işbirliği yapmak ve planlama sürecinde onlara rehberlik etmek için becerilerimizi, bilgimizi ve deneyimimizi kullanmaktan gurur duyuyoruz. Amacımız vizyonunuzun hayata geçirilmesine yardımcı olmak ve katılımcılara olumlu, unutulmaz bir deneyim yaşatmaktır.